Komplety mebli wypoczynkowych

Kategorie

Filtrowanie

Grupa materiałów
Włączone filtry:
  Komplety mebli wypoczynkowych

  Doskonale sprawdzą się jeśli marzy Ci się elegancka i spójna przestrzeń w salonie. Komplety wypoczynkowe składają się z kanapy lub narożnika, fotela oraz dużej pufy, która może być również podnóżkiem. Kanapa i narożnik mają funkcję spania i zostały wyposażone w duży pojemnik na pościel, dzięki czemu salon może stać się komfortową i funkcjonalną powierzchnią użytkową.

  Komplety wypoczynkowe oferowane przez nasz sklep internetowy dostępne są w wielu różnych kolorach – brązach, szarości, czerni, ale także beżu, zieleni, różu czy błękicie. Wykonane zostały z płyty wiórowej i pokryte pianką wysokoelastyczną, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort sofy i narożnika możesz dokupić sprężyny bonel oraz automat, który zwiększy wygodę rozkładania.

  Meble wypoczynkowe to nie tylko komfort, ale również możliwość dobrej aranżacji przestrzeni, ponieważ elementy zestawu możesz dowolnie przestawiać w zależności od potrzeby. Co więcej, dzięki nim możesz stworzyć spójną całość, ponieważ zarówno sofa, kanapa, jaki pufa wykonane są z takiej samej tkaniny. Kupując wyposażenie do salonu pojedynczo bardzo ciężko jest dopasować do siebie kolory, ale także faktury, dlatego jeśli nie chcesz mieć takich problemów, najlepszym rozwiązaniem są zestawy.

  Najlepsze wyposażenie do salonu znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Jeśli masz jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiemy mailowo lub telefonicznie.

  Pokaż 1 -17 z 17 stron