Narożniki rozkładane

Kategorie

Filtrowanie

Grupa materiałów
Włączone filtry:
  Narożniki rozkładane
  na stronie

  Coraz częściej pojawiają się w salonach, ponieważ stanowią doskonałą alternatywę dla sof i kanap. Narożniki rozkładane są praktyczne, wygodne, funkcjonalne, a co za tym idzie dobrze sprawdzą się w każdym wnętrzu.

  Prowadzony przez nas internetowy sklep meblowy to miejsce, w którym dostępne są rozkładane narożniki w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Takie rozwiązanie sprawia, że znajdziesz wśród nich zarówno model odpowiedni do małego, jak i do dużego salonu. Wbrew pozorom mebel ten pozwala dużo lepiej zagospodarować każdą przestrzeń, ponieważ w odróżnieniu od sofy i fotela nie pozostawia pustej, niewykorzystanej przestrzeni. W dużym salonie warto ustawić go na środku pokoju, dzięki czemu w prosty sposób stworzysz strefę do wypoczynku i wyraźnie odgrodzisz salon, np. od części kuchennej lub jadalni.

  Oferowane narożniki dostępne są w wersji tradycyjnej, jak i rozkładanej. Te drugie doskonale się sprawdzą, jeśli nie posiadasz pokoju dla gości, ponieważ będą mogli oni wygodnie u Ciebie przenocować. Co więcej, oferujemy je w wielu różnych kolorach – zarówno stonowanych szarościach i granatach, jak i w odcieniu intensywnej pomarańczy, ceglastej czerwieni, butelkowej zieleni i kanarkowej żółci. Tak szeroki wybór i zróżnicowana paleta barw sprawiają, że każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie.

  Pokaż 1 -60 z 185 stron