Łóżka piętrowe

Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Łóżka piętrowe

  Wydawać by się mogło, że meble te mają za zadanie zapewnić maluchom bezpieczeństwo i komfort podczas codziennego odpoczynku. Jak się okazuje – to tylko niewielki element ich funkcjonalności. Łóżka dziecięce, w szczególności te piętrowe to przestrzeń wielofunkcyjna, rozwijająca kreatywność dzieci w różnym wieku, aktywizująca ich do niecodziennych, kształtujących rozwój wyobraźni zabaw.

  Spełnienie dziecięcych fantazji

  Dawniej wykorzystywane w pomieszczeniach o niewielkiej przestrzeni użytkowej i ograniczonej ustawności, łóżka piętrowe stanowią dziś atrakcyjne urozmaicenie pokoju dziecięcego, niezależnie od jego powierzchni. Radość i fascynacja, jaką budzą o najmłodszych dodatkowo przemawiają za ich wyborem. Spełniając marzenia maluszków, zyskujemy jednocześnie wiele pożądanych właściwości – łóżka piętrowe pozwalają m. in. na reorganizację przestrzeni, zajmując nieporównywalnie mniej miejsca niż dwa niezależne meble. Dzięki połączeniu stabilną, solidnie wykonaną drabinką pozwalają maluchom na zabawę na dwóch, a nawet trzech poziomach. Przemyślane rozwiązania konstrukcyjne zapewniają dwa lub trzy pełnowymiarowe miejsca do spania, o zachowanej ergonomii.

  Funkcjonalność i nowoczesna aranżacja

  Szeroki wybór wzorniczy łóżek piętrowych pozwala na zaaranżowanie pokoju rodzeństwa nadając mu pożądany styl, utrzymując ulubioną kolorystykę dzieci. Co więcej, ograniczone wykorzystanie powierzchni zwiększa przestrzeń do zabawy, nauki i wspólnych aktywności. Coraz częściej jednak tradycyjne konstrukcje zastępowane są nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki którym łóżka piętrowe zyskują zupełnie nową rolę – dekoracyjną. Producenci mebli dla dzieci prześcigają się w pomysłowych maskowaniach dla konstrukcji, ukrywając je pod ozdobnymi panelami. Tym sposobem w pokoju chłopców może znaleźć się ciągnik, ciężarówka, domek na drzewie, a nawet prom kosmiczny. Z kolei pokój dziewcząt może częściowo przemienić się w królewski zamek lub rajski ogród, stanowiąc tym samym niesłabnący bodziec dla wyobraźni.

  Zarówno konstrukcje o minimalistycznym, estetycznym wyglądzie z intensywnymi akcentami kolorystycznymi, jak i te nietypowe staną się z pewnością jednym z ulubionych miejsc niekończących się zabaw i zasłużonego odpoczynku maluchów. Łóżka piętrowe dostępne w naszej ofercie pozwolą Ci podzielić przestrzeń sprawiedliwie, poprawiając jej funkcjonalność i efekt wizualny.

  Pokaż 1 -30 z 30 stron