Łóżka piętrowe

Kategorie

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Łóżka piętrowe
  Pokaż 1 -28 z 28 stron

  Wydawać by się mogło, że meble te mają za zadanie zapewnić maluchom bezpieczeństwo i komfort podczas codziennego odpoczynku. Jak się okazuje – to tylko niewielki element ich funkcjonalności. Łóżka dziecięce, w szczególności te piętrowe to przestrzeń wielofunkcyjna, rozwijająca kreatywność dzieci w różnym wieku, aktywizująca ich do niecodziennych, kształtujących rozwój wyobraźni zabaw.

  Spełnienie dziecięcych fantazji

  Dawniej wykorzystywane w pomieszczeniach o niewielkiej przestrzeni użytkowej i ograniczonej ustawności, łóżka piętrowe stanowią dziś atrakcyjne urozmaicenie pokoju dziecięcego, niezależnie od jego powierzchni. Radość i fascynacja, jaką budzą o najmłodszych dodatkowo przemawiają za ich wyborem. Spełniając marzenia maluszków, zyskujemy jednocześnie wiele pożądanych właściwości – łóżka piętrowe pozwalają m. in. na reorganizację przestrzeni, zajmując nieporównywalnie mniej miejsca niż dwa niezależne meble. Dzięki połączeniu stabilną, solidnie wykonaną drabinką pozwalają maluchom na zabawę na dwóch, a nawet trzech poziomach. Przemyślane rozwiązania konstrukcyjne zapewniają dwa lub trzy pełnowymiarowe miejsca do spania, o zachowanej ergonomii.

  Funkcjonalność i nowoczesna aranżacja

  Szeroki wybór wzorniczy łóżek piętrowych pozwala na zaaranżowanie pokoju rodzeństwa nadając mu pożądany styl, utrzymując ulubioną kolorystykę dzieci. Co więcej, ograniczone wykorzystanie powierzchni zwiększa przestrzeń do zabawy, nauki i wspólnych aktywności. Coraz częściej jednak tradycyjne konstrukcje zastępowane są nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki którym łóżka piętrowe zyskują zupełnie nową rolę – dekoracyjną. Producenci mebli dla dzieci prześcigają się w pomysłowych maskowaniach dla konstrukcji, ukrywając je pod ozdobnymi panelami. Tym sposobem w pokoju chłopców może znaleźć się ciągnik, ciężarówka, domek na drzewie, a nawet prom kosmiczny. Z kolei pokój dziewcząt może częściowo przemienić się w królewski zamek lub rajski ogród, stanowiąc tym samym niesłabnący bodziec dla wyobraźni.

  Zarówno konstrukcje o minimalistycznym, estetycznym wyglądzie z intensywnymi akcentami kolorystycznymi, jak i te nietypowe staną się z pewnością jednym z ulubionych miejsc niekończących się zabaw i zasłużonego odpoczynku maluchów. Łóżka piętrowe dostępne w naszej ofercie pozwolą Ci podzielić przestrzeń sprawiedliwie, poprawiając jej funkcjonalność i efekt wizualny.


  Czy wiesz jak dobrać łóżko piętrowe dla siebie lub swoich dzieci?


  Wyposażenie pokoju nigdy nie jest proste i wymaga masy planowan. W szczególności jeśli dysponujemy ograniczoną ilością miejsca i nie wiesz jeszcze jakie łóżka piętrowe dla dzieci będą najbardziej odpowiednie. Młodszym ciężko jest często wybrać odpowiednie łóżko piętrowe na lata regularnego użytkowania. Dlatego już na początku warto zaangażować swoje dziecko w wybór. Priorytetem często jest wybór łóżka piętrowego młodzieżowego już na start, gdyż będzie to decyzja na lata regularnego użytkowania i nie trzeba będzie za jakiś czas kupować nowego.


  W jaki sposób wybrać łóżka piętrowe dla dzieci?


  Łóżka piętrowe dostępne są w szerokim spektrum modeli. Na rynku ciężko jednak jest dostać odpowiedni model, który będzie dostępny do np. preferencji naszego dziecka. Przykładowo łóżko piętrowe dla dziewczynki będzie zupełnie inne niż łóżko piętrowe dla dziecka będącego chłopcem. Zakup odpowiedniego jest niezbędny, aby do potrzeb małego członka rodziny zostało przystosowane dane pomieszczenie. Warto zasugerować się w tym aspekcie zasugerować naszą ofertą. Wybór może być dzięki temu prostszy, gdyż posiadamy dobrze posegregowane kategorie i z pewnością szybciej dobierzesz łóżko piętrowe dla dziecka w dowolnym wieku, czy łóżka piętrowe młodzieżowe dla nieco starszego.


  Jak wygląda w praktyce wybór łóżka piętrowego?


  Warto wspomnieć, że łóżka piętrowe dla dziewczynek są inne niż dla chłopca. Będą w innej kolorystyce i często z pewnymi drobnymi elementami. Co ciekawe rzadko kiedy korzystają one z łóżek piętrowych. To jest bardzo często domena młodzieży, rodzeństwa mieszanego i chłopców. Łóżka piętrowe młodzieżowe to zwykle wybór o wiele bardziej perspektywiczny. Z reguły dzieci swoje łóżka piętrowe traktują jak dodatkowe zabawki lub elementy, które można wykorzystać do zabawy. Wszystko zależy więc od Twoich najmłodszych. Łóżka piętrowe dla dzieci są niezwykle wielofunkcyjne i często dostępne są w zestawach z np. biurkiem lub szafą na ubrania. Dodatkowo łóżka piętrowe nie muszą być wyposażone w miejsca tylko dla dwójki. Możesz dopasować inny model np. dla trzech osób, jednak to będzie już bardziej łóżko piętrowe młodzieżowe.


  Dobierz łóżko piętrowe idealne dla dziecka


  Dzieci kochają każde łóżko piętrowe. Wykorzystują je jako miejsce do zabaw w alternatywie dla dywanu z samochodzikami czy kocyka. Łóżko piętrowe to idealny pretekst, który pozwala też spędzić nam z nimi więcej czasu. Koniecznie wybieraj łóżko piętrowe które sprawdzi się przez lata regularnego użytkowania. Na początek warto nawet czasami od razu zakupić łóżko piętrowe młodzieżowe, które będzie jednym zakupem na wiele lat. Warto wspomnieć, że łóżko piętrowe dla dziewczynki nie przypadnie do gustu chłopcu i trzeba to uszanować. Następnie dobrze jest uwzględnić zdanie najmłodszych przy wyborze. Jeśli mamy do czynienia jednak z rodzeństwem, to dzieci uwielbiają w takim wypadku łóżka piętrowe, które są uniwersalne.